INSTRUKTORZY I TRENERZY

Beata Szczypuła

Nauczyciel dyplomowany, kształcenia wczesnoszkolnego,z 33-letnim stażem. Uczy w SP nr 2 w Nowym Sączu. Posiada dwa stopnie specjalizacji zawodowej. Prowadzi szkolenia na temat edukacji dzieci dla nauczycieli i rodziców. Autorka programów, m.in. Akademia Twórczego Myślenia”. Wieloletni doradca i nauczyciel praktyk studentów PWSZ w Nowym Sączu oraz U J w Krakowie. Autor publikacji  z zakresu  edukacyjnej wczesnoszkolnej (praca z dzieckiem zdolnym, jak uczyć efektywnie itd.).  Aktorka Teatru Robotniczego w Nowym Sączu.

Krzysztof Szczypuła

Nauczyciel gitary klasycznej z 30 letnim stażem (PSM I i II stopnia w Nowym Sączu) oraz śpiewu (absolwent Complete VocalInstytute w Kopenhadze). Znany gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów. Koncertuje w Polsce i za granicą (Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Czechy, Dania). W dorobku dwie autorskie płyty „Deszcz” i „Dotyk Ojca”. Brał udział w projektach muzycznych, współpracując m.in. z zespołem New Life M, Natalią Niemen, MateO. Wieloletni instruktor szkoleń, kursów, warsztatów muzycznych, członek jury festiwali i przeglądów. Organizator letnich i zimowych obozów muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Estera Szczypuła

Wokalistka, kompozytorka, aranżerka. Swoje doświadczenie muzyczne zdobywała m.in. w Szkole Muzycznej w Nowym Sączu, w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Finalistka wielu konkursów m.in. SofarCracow, Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, FAMA, Megafon. Członekorganizacji IVTOM – International Voice Teachers of Mix, absolwentka Complete Vocal Academy w Complete Vocal Institute w Kopenhadze. Uczy śpiewu  wykorzystując różne techniki wokalne. Muzyka jest jej pasją.

Natalia Szczypuła

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Szkoliła się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz na London Centre of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii na wydziale wokalnym. Skończyła pierwszy stopień Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Nowym Sączu w klasie fletu poprzecznego. Uczestniczyła w licznych warsztatach muzycznych i wokalnych, prowadzonych m.in. przez Deana Kaelina, Kevina Mahogany i Marcusa Millera.
Od małego zakochana w muzyce soulowej, funkowej i gospel.

Zuzanna Bukowska

Studentka ostatniego roku kulturoznawstwa i wiedzy o mediach ze specjalizacją manager kultury i uczennica Szkoły Muzycznej im.Bronisława Rutkowskiego na wydziale wokalistyki jazzowej. Na co dzień zajmuje się muzyką, występowała na jednej scenie m.in. z Magdą Steczkowską, na stałe współpracuje z raperem Pax’em i zespołem Deus Meus oraz Gsus Project. Oprócz tego pracowała jako manager w przedszkolu językowym oraz sekretarz w szkole prowadzonej przez Stowarzyszenie Rajska Szkoła.

Michał Bukowski "PAX"

Raper, profilaktyk ds. uzależnień, konferansjer a przede wszystkim prezenter programu telewizyjnego „ Studio Raban” w TVP 1. Pracownik fundacji wspomagania wychowania “Archezja”. Animator czasu wolnego, organizator imprez okolicznościowych dla dzieci i młodzieży. Dawniej Strażak Skawińskiej Straży Pożarnej “Skawina 1”. Jego pasją jest rap i hip-hop. W swojej twórczości mocno zwraca uwagę na dobry przekaz, rozwój talentów oraz samorealizację. Stara się przestrzec młodych ludzi przed różnego rodzaju uzależnieniami. Z zespołem „Muode koty” wydał dwie płyty „Impuls” oraz „Maliblue” , która podbija serca nastolatków. Razem z zespołem koncertuje i organizuje spotkania rekolekcyjne i profilaktyczne w całej Polsce. Zdobył wiele nagród i wyróżnień m.in „Debiuty 2015 im. Moniki Brzozy w Warszawie.

Elwira Michalska

Animator kultury, reżyserka działań teatralnych i aktorka, dysponująca odpowiednim wykształceniem w tej dziedzinie oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. W swojej działaniach wykorzystuje metodę arteterapii, której celem jest uaktywnianie osób nieposiadających zdolności artystycznych ani wcześniejszych doświadczeń. Filmoterapia i teatroterapia przyniosła jej wiele sukcesów w postaci wychowanków, którzy dostali się na akademie artystyczne oraz takich, którzy dzięki obcowaniu ze  sztuką  podnieśli swój  umysłowy i emocjonalny  dobrostan,  niezależnie od wieku.

Piotr Treliński

Muzyk, absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary elektrycznej Artura Lesickiego. Doskonalił się również na warsztatach prowadzonych przez wybitnych instrumentalistów, takich jak: John Scofield, Scott Henderson, Wayne Krantz, Steve Lukather, Bob Mintzer, Marek Napiórkowski, Marek Raduli, Wojtek Pilichowski. Z przyjemnością dzieli się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i doświadczeniem w praktyce. Na codzień uczy gry na gitarze we Wrocławiu oraz czynnie uczestniczy życiu muzycznym miasta, grając także koncerty na terenie całego kraju. Wraz z gitarzystą zespołu Raz, Dwa, Trzy, Jarosławem Trelińskim, stworzył projekt Trelecaster. Utwór „Sen mi otworzył oczy”, którego są autorami, w 2018 roku zadebiutował na antenie Trzeciego Programu Polskiego Radia.

Grzegorz Sipiora

Muzyk, kompozytor, aranżer. Nagrywał dla stacji telewizyjnych TVN, Polsat, TVP oraz dla stacji radiowych „Trójka” Polskie Radio (koncert MrKrime Live Band w studiu im. Agnieszki Osieckiej), Radio Kraków, Radio17. Brał udział w wielu festiwalach i konkursach m.in. Outbreak Europe, Jabra Style Season, Art of Breaking, Fama Festiwal, TVP Dolina Kreatywna, Must Be The Music, Mam Talent, TEDxCracow. Współpracował m.in. z FLUE, Sayes, Dj Good Paul (projekt FORS), Recycling Band, Kabaret Paranienormalni, Kixnare, MrKrime, MC Silk, DjPlash, Admiral DMC, Enzak, Eskaubei, Mango Collective.