Liczne sukcesy w dziedzinie muzyki dzieci i młodzieży, naszych podopiecznych związane są ściśle z doskonaleniem kwalifikacji instruktorów Stowarzyszenia DZIECI MAJĄ SKRZYDŁA.  

Trener wokalny Krzysztof Szczypuła doskonalił swoje umiejętności nauczania śpiewu i emisji głosu w Kopenhadze na COMPLETE VOCAL INSTITUTE.  Dzięki ukończonym studiom, poszerzył swoją wiedzę  i umiejętności, w zakresie emisji, interpretacji, improwizacji i higieny głosu. Te bardzo ważne kompetencje, wykorzystuje na co dzień w pracy z dziećmi i młodzieżą, doskonalącą umiejętności wokalne. W ten sposób pomaga młodym artystom i pasjonatom muzyki, maksymalnie rozwinąć ich wokalny talent.  Z radością dzieli się swoją wiedzą. Również w okresie pandemii prowadził nieodpłatne zajęcia i prezentacje online dla osób zainteresowanych tematyką śpiewu i emisji głosu. W prezentacjach wzięło udział 140 osób z całej Polski, natomiast z indywidualnych konsultacji i zajęć wokalnych skorzystało 20 osób  w różnym wieku.

W tym trudnym czasie, gdy musieliśmy zostać w domu, zajęcia muzyczne prowadzone zdalnie, były radosną odskocznią od problemów codzienności. Osobisty rozwój instruktorów, nauczycieli, zachęca i motywuje do rozwoju podopiecznych.

1
0
Dodaj komentarzx