Pracujemy dla innych, bo kochamy to, co robimy. Dużą radość daje nam również fakt zauważenia naszych działań i doceniania wkładu naszej pracy w realizowane projekty. Takie sytuacje dodają skrzydeł i pozwalają latać jeszcze wyżej, lepiej i zabierać innych w te fascynujące podróże. Takim wydarzeniem było odznaczenie pomysłodawcy, założyciela i Prezesa naszego Stowarzyszenia  Pani Beaty Szczypuły Odznaką Przyjaciela Dziecka.

Odznakę uroczyście wręczył na głównej uroczystości Jubileuszu 100-lecia TPD w Nowym Sączu dnia 6 listopada 2019r. Prezes Małopolskiego Oddziału Regionalnego w Krakowie Pan Zbigniew Terlecki w imieniu Zarządu Małopolskiego Oddziału Regionalnego TPD w Krakowie.

Pani Beata Szczypuła otrzymała tą wyjątkową nagrodę za wkład pracy społecznej w dziedzinie wychowania i opieki nad dzieckiem. Otrzymane odznaczenie potwierdza pasję pracy z dziećmi i wrażliwość na ich potrzeby. Odznakę Przyjaciela Dziecka wręczono dwunastu osobom. Wśród wzruszeń, wspomnień, podziękowań rodziły się nowe projekty współpracy we wspieraniu rozwoju talentów dzieci i młodzieży, których muzyczne dokonania podziwiali licznie zebrani na uroczystości goście. Oprawę muzyczną wydarzenia przygotowali instruktorzy naszego Stowarzyszenia Estera Szczypuła i Krzysztof Szczypuła, który także nagłaśniał całą uroczystość.

Wspaniale zaprezentowali się nasi podopieczni! Gratulujemy sukcesów i życzymy jeszcze większej pasji dla realizacji marzeń i rozwijania talentów!

0
Dodaj komentarzx