Lipiec 2021r. Nadszedł czas sortowania, pakowania i ważenia książek do USA. W przygotowaniu książek do wysyłki brali udział Jadwiga Rogowska, Radek Dumański przedstawiciele Stowarzyszenia Polska 2050, Beata Szczypuła, Krzysztof Szczypuła, Zuzanna Bukowska członkowie Zarządu Stowarzyszenia Dzieci Mają Skrzydła, wolontariusz Stowarzyszenia DMS Daria Mróz oraz prawnik Joanna Nestor- Suska.

Jesteśmy podekscytowani faktem finalizacji naszego projektu, którego realizacja dała nam wiele radości i wiary w to, że marzenia naprawdę można spełniać. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i poświęcenie czasu na zrealizowanie tego pięknego projektu. Mamy nadzieję, że książki dotrą na czas  do Szkoły Podstawowej Języka Polskiego im. Janusza Korczaka w Providence Rhode Island w Stanach Zjednoczonych skąd zostaną przekazanie innym polskim szkołom na terenie USA.
 
Mamy również nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy, bo mimo znacznej odległości łączą nas wspólne cele i ludzie pełni pasji do ich realizacji.

1
0
Dodaj komentarzx