Tomasz Bulzak, uczestnik warsztatów MEDLEY i podopieczny trenera CVT Krzysztofa Szczypuły zdobył pierwszą nagrodę podczas III Festiwalu Muzycznego “Muzyka dla wszystkich”. To był kolejny znakomity wokalny występ Tomasza, który podczas festiwalu zaprezentował się także z sądeckim zespołem “Hardway”.

Odbywający się w dniach 2-3 października festiwal najpierw gościł uczestników w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, gdzie odbyła się główna część konkursowa. To tam jury konkursowe za najlepszego wokalistę wydarzenia uznała Tomasza Bulzaka, który brawurowo wykonał utwory: “Gethsemane” z musicalu Jesus Christ Superstar oraz “Jednego serca” Czesława Niemena. 

Zwycięzcę festiwalu “Muzyka dla wszystkich” mogliśmy także podziwiać podczas wieczornego koncertu z rockowym zespołem “Hardway” z Nowego Sącza, którego wokalista od roku jest Tomasz. 

Laureaci festiwalu wraz z zaproszonymi zespołami zaprezentowali się także podczas drugiego dnia wydarzenia, które tym razem odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. 

III Festiwal Muzyczny “Muzyka dla wszystkich” był w całości transmitowany na żywo online.

fot. Facebook Stowarzyszenia „Muzyka dla wszystkich”

0
Dodaj komentarzx