Za nami prawdziwa bitwa, godna nawet finału programu The Voice of Poland. Na jednej scenie naprzeciw siebie stanęły trenerka Medley Natalia Szczypuła i Viola Dzigman. Obie pokazały niesamowite wokalne umiejętności, jednak zasady programu są nieubłagane, a Baron i Tomson musieli dokonać jednoznacznego wyboru. W programie zostaje Natalia Szczypuła!

Trudno to opowiedzieć, trzeba to po prostu przeżyć. Sam moment, kiedy Tomson i Baron podejmowali decyzję, która z wokalistek przejdzie dalej, to było coś niesamowitego. Serce waliło mi niesamowicie mocno, trzymałem kciuk, a już po chwili wszystko było jasne. Natalia przechodzi dalej! – nie ukrywa emocji Krzysztof Szczypuła, znany muzyk i tata Natalii, który towarzyszył jej podczas bitwy z Violą Dzigman w programie The Voice of Poland.

– Teraz czekamy już tylko na knockouty i mamy nadzieję, że zobaczymy się także podczas występów na żywo – dodaje trener wokalny CVT.

Ponieważ zawsze warto wracać do wyjątkowych chwil, zapraszamy do obejrzenia i wspólnego przeżywania niesamowitej bitwy między dwoma doskonałymi wokalistkami.

1
0
Dodaj komentarzx