W czasie, gdy pandemia Covid-19 odbiera ludziom nadzieję, takie muzyczne chwile jak ta, dodają skrzydeł i wiary, że będzie jak dawniej, niby zwyczajnie a nadzwyczajnie pięknie, bo będziemy mogli bez przeszkód być i tworzyć coś razem. 

Udział Natalii Szczypuły w programie i jej wspaniały debiut na ogólnopolskiej scenie sprawił nam ogromną radość. Przyjaciele ze Stowarzyszenia Dzieci Mają Skrzydła wiernie kibicują jej w drodze do gwiazd. Natalka jest dzisiaj ogromną inspiracją dla swoich uczniów i podopiecznych, którzy z większą odwagą patrzą w kierunku realizacji własnych marzeń i są przez Natalkę stale zachęcani do pracy nad sobą oraz doceniania każdego, nawet najmniejszego sukcesu. Bo wielkie szczyty osiąga się stawiając małe kroki, często pokonując własne słabości. Brawo Natalko! 

Kolejny etap – nokauty już za Tobą! Pokonałaś uczestników muzycznej walki talentem, warsztatem i pracowitością będąc przy tym delikatna i skromna. Czekamy na dalsze etapy programu The Voice of Poland, kibicujemy i życzymy spełnienia marzeń! Jesteśmy dumni, że tworzysz z nami muzyczną drużynę Stowarzyszenia której cele realizujemy wspólnie!

0
Dodaj komentarzx