W każdym odcinku The Voice of Poland dzieje się tak dużo, że emocjami można by obdarować wielu artystów. Nie inaczej było i tym razem, a Natalia Szczypuła wyjątkowym wykonaniem niezwykle trudnego utworu “As”, wywalczyła sobie miejsce w kolejnym programie.

Zasady są nieubłagane, a podczas tego odcinka z każdej drużyny musiała odpaść jedna osoba. Dla Barona i Tomsona był to szczególnie trudny wybór. Pewni swojego mogli być Adam Kalinowski i Bartosz Ultracki, którzy dowiedzieli się, że przechodzą dalej… Od tego momentu zaczęła się jednak wojna nerwów dla Natalii Szczypuły i Michała Bobera. To pomiędzy nimi musieli dokonać wyboru Tomson i Baron.

Ostatecznie to Natalia została zaproszona do udziału w kolejnym odcinku i jest coraz bliżej wielkiego finału prestiżowego programu The Voice of Poland. Niesamowitym wykonaniem piosenki “As”, znanej z repertuaru George’a Michaela, po raz kolejny zdobyła serca trenerów swojej drużyny i już w najbliższy weekend zobaczymy ją ponownie w kolejnej wokalnej odsłonie.

Wszystkie występy, kulisy, wywiady, pełne odcinki: https://voice.tvp.pl/

0
Dodaj komentarzx