Choć jej przygoda z programem The Voice of Poland zakończyła się w ostatni weekend, to jednak sposób w jaki to zrobiła powoduje, że Natalia Szczypuła zasługuje na wielki szacunek. W internetowych komentarzach można przeczytać, że “zrobiła to w wielkim stylu”. I to prawda! Pochodząca z Nowego Sącza trenerka Medley dotarła aż do półfinału i jak sama podkreśla, to było coś wyjątkowego.

– Udział w The Voice of Poland TVP to było NIESAMOWITE przeżycie. Time of my life. Jestem tak wdzięczna i szczęśliwa za to, że udało mi się dojść tak daleko! Cieszę się przeogromnie, że Adaś jest w finale – to jeden z pierwszych komentarzy Natalii w mediach społecznościowych tuż po weekendowych występach na żywo w programie The Voice of Poland.

Natalia pożegnała się z publicznością dwoma pięknymi piosenkami. Pierwsza to “Who you are” z repertuaru Jessie J. oraz utwór “Z Tobą” skomponowany specjalnie dla Natalii. Jak zawsze w Jej przypadku była to wyjątkowa muzyczna uczta, która z pewnością zapadnie długo w pamięci wielu osób.

– Nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo jestem szczęśliwa, że poznałam tylu niesamowitych ludzi – mówi Natalia komentując swój udział w programie. – Dziękuję moim najlepszym na świecie trenerom – Tomasz Tomson Lach i BARON – za to, jak wiele mnie nauczyli, jak wiele cudownych słów i ciepła mi podarowali! Jestem największą szczęściarą na świecie, że mogłam rozwijać się pod Waszymi skrzydłami – dodaje Natalia Szczypuła.

Jak podkreśla, teraz czas na krótki odpoczynek po ogromnych emocjach związanych z występami na żywo, a zaraz potem ciężka praca nad autorską płytą, która powinna pojawić się w marcu przyszłego roku.

0
Dodaj komentarzx