Jakie byłyby święta Bożego Narodzenia, gdyby wśród własnych potrzeb nie zostały dostrzeżone przez nas potrzeby innego człowieka ? Członkowie Stowarzyszenia Dzieci Mają Skrzydła jak co roku, również w 2020 roku nieśli pomoc tam, gdzie brakowało sił i nadziei na lepsze jutro. Nasza instruktorka i trenerka wokalna Zuzanna Bukowska we współpracy z Rajską Szkołą z siedzibą w Krakowie co roku realizuje autorskie projekty, koncerty charytatywne, których celem jest wsparcie finansowe leczenia i rehabilitacji chorych dzieci.

Tegoroczny projekt pt.:”Rajska Melodia” miał na celu zebranie środków na rehabilitację małej Lenki chorej na zespół Westa. Dzięki pasji i zaangażowaniu Zuzanny oraz całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół zostało  nagranych 7 teledysków promujących płytę z polskimi kolędami i pastorałkami w której zawarto 33 utwory. Dochód ze sprzedaży płyty został przekazany choremu dziecku.

Zuzanna utalentowana artystycznie stara się przez muzykę poruszac serca ludzi, budować relacje, pokazywać, że wspólnymi siłami można osiągać wytyczone cele. W realizowane dzieło włączyło się ponad sto osób w tym zawodowi muzycy między, innymi jedna z naszych trenerek wokalnych Natalia Szczypuła, która zaśpiewała w teledysku”Święte Dziecię”. Wystąpili również Paweł Seweryn, Grzegorz Różycki, Mateusz Honisz i Piotr Przewoźniak. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy w gronie instruktorów osobę obdarowaną niezwykłym talentem organizatorskim, muzycznym, pasją tworzenia i wielkim sercem wrażliwym na potrzeby innych. 

 

0
Dodaj komentarzx