Odpowiadając na potrzeby środowiska lokalnego w miesiącach od kwietnia do czerwca 2021r. członkowie i sympatycy naszego Stowarzyszenia zaangażowali się w pomoc dla potrzebujących rodzin z Nowego Sącza i okolic. Została zorganizowana zbiórka ubrań, środków pielęgnacji i zabawek dla dzieci. Szczególna pomocą postanowiliśmy objąć nastoletnie, samotne matki spodziewające się dzieci oraz rodziny wielodzietne.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pań Darii Mróz oraz Pani Gabrieli Walaszek mieszkanek Tarnowa, które rozpowszechniły akcję również w mediach społecznościowych mogliśmy przekazać piękne rzeczy potrzebującym.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim darczyńcom, przyjaciołom, znajomym, organizacjom, Zakonowi Sióstr Serafinek w Tarnowie, Dziecięcej Służbie Maryjnej w Tarnowie i każdej osobie, która odpowiedziała na apel o organizowanej pomocy zamieszczony w mediach społecznościowych.

Niech dobro wraca do Was, a radość z dzielenia się z innymi niech zawsze będzie z Wami! Przywróciliście wielu osobom wiarę w istnienie dobrych ludzi! 

0
Dodaj komentarzx