12 czerwca 2021r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbył się wyjątkowy koncert, którego głównymi wykonawcami byli członkowie – instruktorzy naszego Stowarzyszenia, artyści, znakomici muzycy Natalia Szczypuła, Zuzanna Bukowska i Piotr Treliński. Znakomity zespół tworzyli również Żenia Betlinśki, Mateusz Witkowski, Mateusz Maniak i Katarzyna Szyszka. Koncert był wyjątkowy z dwóch powodów: po pierwsze na sądeckiej scenie wystąpiła pierwszy raz po debiutanckim występie (po 24 latach) Natalia Szczypuła i była to ta sama scena MOKu co wówczas, po drugie koncert zamykał trudny czas lockdownu podyktowany obostrzeniami pandemii covid-19. Zainteresowanie było tak duże, że odbyły się dwa koncerty, a sądecka publiczność oklaskiwała wykonawców pięknej muzyki na stojąco prosząc o kolejne bisy.

Cudowne rozpoczęcie sezonu koncertowego! Nasza Natalia Szczypuła wraz z zespołem podbiła serce publiczności! Wielkie gratulacje!

Dziękuję za to magiczne przeżycie i zapraszamy ponownie! Dziękujemy Panu Sebastianowi Cebuli za piękne fotografie z koncertu. Autorem zdjęć był również Pan Marcin Kmak.

0
Dodaj komentarzx