Dnia 28 listopada 2021r w starosądeckim ośrodku kultury odbył się koncert Natalii Szczypuły, która wraz z zespołem oczarowała publiczność niepowtarzalnym wykonaniem jazzowych utworów muzycznych  w tym standardów jazzowych w mocno autorskich aranżacjach oraz utworów własnego autorstwa. Z własnego repertuaru Natalia wykonała „Brand New”, „Wont’t Let You ( My, my, my), „Gotta Want You” oraz „Więcej”.
 Wojciech Knapik Festiwalu Jazzowego Sączu  zapowiadając koncert zaznaczył, że obecność Natalii na tym wydarzeniu uświetniła 3 edycję Sącz Jazz Festiwal nadając mu wyjątkową rangę. Licznie zgromadzona publiczność na stojąco oklaskiwała utalentowanych muzyków, prezentujących kolejne kompozycje oscylujące pomiędzy klubowym groovem, jazzowym feelingiem i soulową melodyką. W klimat i tematykę utworów wprowadzała słuchaczy Natalia nawiązując przy tym przyjazną relację z publicznością. Na gitarze zagrał Piotr Treliński, który razem z Natalią jest członkiem naszego Stowarzyszenia. Ponadto wystąpili Karol Wieczorek(saksofon), Mateusz Maniak(perkusja), Żenia Betliński (kontrabas) i Sebastian Łobos( fortepian). Ogromny talent artystów, muzyczna wyobraźnia, swoboda sceniczna, spontaniczność i niepowtarzalna atmosfera płynąca ze sceny na długo pozostaną w pamięci publiczności. Gratulujemy sukcesów i życzymy realizacji kolejnych, muzycznych marzeń!
Dziękujemy Panu Sebastianowi Cebuli za piękne fotografie z koncertu. Autorami fotografii również są Jan Leśniara i TOMIKA ART

0
Dodaj komentarzx